Bezplatná inzerce
vše, co se týká komunit, ekovesniček a alternativního životního stylu

Inzeráty, prosím, zasílejte mailem na adresu ekovesnicky@post.cz.

Ahoj lidičky, jsme mladý pár nyní pracující a žijící v Praze. Rádi bychom se přestěhovali někam na venkov. Zatím uvažujeme o koupi staršího domku s pozemkem v rozumné vzdálenosti od Prahy. Hledáme přátele, kteří uvažují podobným způsobem a kteří se buď chtějí také přestěhovat na venkov, nebo tam již bydlí a chybí jim v jejich okolí přátelé podobných zájmů (ekologie, "zdravý životní styl", toulání přírodou, knihy, tradiční hodnoty a východní filozofie, ...). Očekáváme přátelství a vzájemnou spolupráci. Myslíme si, že má každý co nabídnout. Popřípadě uvítáme tipy na zajímavé nemovitosti.

Mirka a Libor

Kontakt: e-mail
(2.3.2005)

Ahoj, jmenuji se Ladislav Král. Před dvěma roky jsem koupil pozemek v Jindřichovicích pod Smrkem, cca 3000m2. Jedná se o zahradu bez studny. Tenkrat jsem chtěl jít žít na vesnici jako poustevník :)) Až potom jsem zjistil, ze je tato vesnička vyhlášená. Zatím jsem si tam postavil menší chajdu. Ve vesnici je levná pila, takže není problém. Ten pozemek, co vlastním, je kousek od nádraží, mírný severní svah. Není to samota, je to okraj vesnice. Touto cestou bych chtěl oslovit někoho, kdo by chtel odkoupit část pozemku a třeba založit něco jako mini vesničku ve vesničce. :)) Nemám moc představu jak nebo tak. Je to jen nápad. Pro mne je 3000 m2 moc a nejde mi o peníze. Prodal bych to za 10Kc/m2. No pokud se někdo najde, mohla by to být švanda. Mějte se Ahojda...
kontakt: e-mail
(19.1.2005)

Hledám kamaráda-y, kteří se přestěhovali (anebo se v nejbližší době na to chystají) z větších měst na venkov, a snaží se tu žít v souladu s přírodou. Pro dopisování - výměna názorů a zkušeností. Věk cca 30-50let, není podm.
kontakt: e-mail
(19.1.2005)